Hakan ALPAY

İstanbul 1953 doğumluyum. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü, Eğitim Dairesinden 5.kademe Antrenör belgesine sahibim. 35 yıllık spor hayatım var. 65 kere Karate Milli Takımı'nda sporcu olarak mücadele ettim. Uzun yıllar Teknik Direktörlük görevinde bulundum. Japon Foundatıon'dan kazandığım burs ile Tokyo şehrinde 4 ay süre ile teknik direktörlük kursuna katıldım. İngiltere, Crystal Palace Spor Center de, Almanya-Freiburg, İspanya-Madrit, İtalya-Grado ve Milano şehirlerinde uluslararası seminerlere katıldım. Avrupa ve Dünya şampiyonlarında 5.'lik. Uluslararası turnuvalarda şampiyonluklarım var. 1990 yılından beri Alpay Spor Merkezi'nde Fitness, Latin Step, Aerobık, Plates ve Beslenme konularında eğitim vermekteyim. 2000 yılından itibaren uluslararası seminerlere katılıyorum. 2005 yılında Fin Spor tarafından düzenlenen etkinlikte EN İYİ KONDÜSYONA SAHİP FITNESS EĞİTMENİ seçildim. Aynı yıl WSKF organizasyonunun düzenlediği şampiyonada Veteranlar da AVRUPA ŞAMPİYONU oldum. 2006 yılında EURO GRAND PRIX ulusararası turnuvada Veteranlarda şampiyon oldum.

Yıldırım ALATAŞ

1968 İstanbul doğumluyum. 1975 yılında hocam, Sayın Kazım AKTAN'ın İstanbul Çağlayan'da ki dojosunda karate çalışmalarına başladım. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü, spor eğitim dairesinden 2.kademe antrenör belgesine sahibim. 1981 yılında Türkiye Karate Federasyonunun ilk olarak Sayın Hakkı KOŞAR hocamızın yönetiminde başlatılan ve Atilla ÇELİKTÜRK, Hakan ALPAY, Alev ORAL hocalarımızın çalıştırdığı seminerlere katıldım. Uzun süre devam eden ve bugüne kadar üzerimde etkisini devam ettiren ve son derece keyifli, tadı damağımda kalan faaliyetlere katıldım. Daha sonra ülkemize gelen Japon hocaların teknik çalışmalarına ve özellikle Almanya'dan gelen Tony DIETL'in teknik çalışmalarından etkilenerek hem kendi çalışmalarım ve hem de çalıştırıcı olarak tarzımı oluşturdum. Ayrıca çok değerli arkadaşlarım Mehmet Sarıkaya, Esat Delihasan ve özellikle Bahattin Kandaz ile yaptığımız kumite antrenmanları bu tarzın gelişmesini sağlamıştır. Vatani görevimi yaptığım, Kara Kuvvetleri Gücü karate takımı ile katıldığım Ankara, İstanbul, Gaziantep (GAP) ve Türkiye şampiyonalarında çeşitli dereceler elde ettim. Halen hocam Sayın Hakan ALPAY ile birlikte İstanbul, Şişli'deki salonumuzda Karate, fİtness, aerobİk ve step dersleri vermekteyim. Bu branşlarda ilgili seminerleri takip ederek bilinçli spor çalışmaları yapmaya yönelik bilgi ve becerilerimi geliştirmeye devam etmekteyim.

Deniz PEKYILMAZ

1970 İstanbul doğumluyum. Spor hayatıma; 1983 yılında İstanbul, Bakırköy ilçesinde bulunan Kodokan Spor Merkezinde, yetişmemde büyük emeği ve hayatımda çok önemli bir yeri olan, değerli hocam Sayın Hakan Alpay'ın nezaretinde karate do sporu ile başladım. 1988 ve 1993 yılları arasında milli takımda hem kata hem de kumite branşlarında, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında 50'den fazla milli formayı giyerek ülkemi temsil etme başarısını yakaladım. İstanbul, Türkiye ve yurt dışındaki turnuvalarda bir çok kez şampiyonluklar yaşadım. Avrupa şampiyonasında yapmış olduğum derece neticesinde 1991 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümüne sınava girmeden kayıt olma şansına nail oldum. Özellikle; üniversite yıllarının yaz tatillerinde Londra'da İngiliz milli takımı teknik direktörü Tıcky Donovan'ın karate seminerlerine katıldım. Aynı zamanda değişik spor ve lisan eğitimleri alarak kendimi geliştirmeye çalıştım. 2003 yılından beri aktif olarak Karate Milli Takımı antrenörlüğü yapmaktayım. 2005 yılında Kıbrıs Rum Kesiminde, genç erkek takımımızla birlikte 85 ülke arasında Dünya Şampiyonluğu'na ulaştık. 1995 yılında Marmara üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, aynı yıl okuduğum Osman Ükümen lisesine, beni yetiştiren değerli öğretmenlerimle birlikte, mesai arkadaşı olarak göreve başlamanın onurunu yaşadım. Öğretmenlik yıllarım içersinde Atletizm branşında bir çok kez İstanbul ve Türkiye Şampiyonu öğrenciler yetiştirdim. Bu başarılarım sayesinde hem ilçe temsilcisi, hem de İstanbul bölgesi antrenörlüğü görevine getirildim. Tae bo sporunun ülkemizde yayılması için, ülkemizde ilk olan Tae bo gösteri ekibini kurup, bir çok televizyon programında (İki Kere İki, Sabah Yıldızları, Aydın Havası, Esra Özmen İle Her Sabah, Tele Pazar, Başka Yerde Yok) sporun tanıtımı ve halkımızın bilinçlendirilmesi açısından TV kanallarından gelen davetler üzerine, Tae bo gösterileri yaparak öğrencilerimle birlikte yer aldım. Halen, Alpay Spor Merkezinde, Tae bo derslerini vermekteyim. Bu arada yurt içinde yapılan bir çok spor seminerini takip edip katılmaya "Eğitim Herşeydir" parolasını ilke edinerek kendimi yetiştirmeye büyük bir gayret içersinde devam etmekteyim. Bir diğer ilkemde "Bir şeylere ulaşmak için bir şeyleri feda etmek zorundasın" (You gotta gİve some to get some) Sağlığınız için lütfen günlük enerjinizi harcayıp, haftada en az 3 saatinizi feda edin. Sporu mevsimlik değil, bir ömürlük yapmanızı tavsiye ediyor ve sporu bir yaşam felsefesi haline getirmenizi diliyorum. Sizleri bu felsefenin merkezi olan Alpay Spor Merkezi'nde, birlikte, eğlenceli ve eğitimli bir çalışmaya davet ediyor, fit ve sağlıklı bir yaşam diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

 

 
 

 
 

YAZ GELMEDEN KİLOLARINIZDAN KURTULUN, SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN


BÜYÜK FISAT
Doya doya spor yapmak ve fazla kilolarından kurtulmak isteyenler

SINIRSIZ ÜYELİK AYLIK 125 TL
SINIRSIZ ÜYELİK 3 AYLIK 325 TL
GÜNDÜZ SEANSI AYLIK 80 TL

ACELE EDİN...
FIRSATI KAÇIRMAYIN


Ev hanımları müjde

Hafta içi hergün saat 09:00-16:00 arası Ayda 80 TL

3 aylık 240 TL yerine sadece
210 TL

PILATES - AEROBIC
Ev hanımlarına aerobic ve pilates çalışmaları Pazartesi, Çarşamba, Cuma saat 11:00 - 12:00


Spor salonumuz haftanın 7 günü AÇIKTIR
Hafta içi: 09:00 - 22:00
Cumartesi: 09:00 - 18:00


KİŞİYE ÖZEL, GRUPLARA ÖZEL, KARATE DERSLERİ

ÇOCUKLARA ÖZEL (7-12 YAŞ), HAFTASONU KARATE ÇALIŞMALARI

Cumartesi: 10:00 - 11:00

KARMA GRUP, HAFTASONU KARATE ÇALIŞMALARI

Cumartesi: 11:00 - 12:30
Pazar: 11:00 - 12:30


ÇALIŞANLARA MÜJDE
ÇALIŞANLARA ÖZEL YOĞUN PROGRAM
Öğlen tatillerinizi değerlendiriyoruz...
Daha verimli ve daha enerjik olarak güne devam edebilirsiniz...
Sadece 45 dakika...
Herşey daha iyi olacak... 
 
   
Adres: Halaskargazi Cad. Nakiye Ergün Sok. No:80 Şişli-İstanbul Tel: 0212 230 57 64 Faks: 0212 219 89 37
bilgi@dinamikgym.com
Web Tasarım AJANS4